Wengfu: כריית כימי "תינוק"

"כשמדובר שימוש במטייבי, הברורה ביותר היא להשתמש במטייבי כדי לייצר חומרי בניין, אבל זה היה פשוט רמה נמוכה של פיתוח. במטייבי מכיל משאבים יקרים רבים, כגון גופרית, אם נעשה שימוש טוב, אפשר לא רק את הלחץ האספקה של משאב נדיר, אבל גם לארגונים ליצור צמיחה רווח חדשים הצבע. "מה wengfu יו ר הקבוצה הוא Haoming, נתן משם הגישה הכללית של הקבוצה פיתוח וניצול מיטבי של במטייבי.


בתור אחד המפעלים המובילים של התעשייה הכימית זרחן של סין, wengfu עשתה הרבה עבודה על ניצול מקיף של במטייבי. "חקר Unremitting, מצאנו כי רק באמצעים כימיים, באמצעות חדשנות טכנולוגית פיתוח וניצול מיטבי של במטייבי, בפסולת מוצקה ניתן להגדיל את הפונקציה של כל חומר, יכול באמת להשיג משאב מיחזור, משהו מותק לכאורה חסר ערך, גילוי ערך ניתנת לאמידה." Haoming הוא אמר. בקורס זה תחת הדרכתו של wengfu הקבוצה החלה פרקטיקה מודגש, פריצות הדרך הגדולות שנעשו.


בייחוד הוא שהשימוש של הייצור של אמוניום סולפט מ במטייבי ואת השפעתה הכלכלית הציגה פי 10 רמות של צמיחה.


הכתב למדה, הטכנולוגיה של מחקר עצמאי של wengfu הקבוצה ופיתוח של טכנולוגיות חדשות, התהליך העיקרי הוא שיכול עיצורים תגובה עם אמוניום קרבונט, גבס כדי לייצר אמוניום סולפט סידן פחמתי. Wengfu נבנו השימוש בטכנולוגיה זו כיום תפוקה שנתית של 250,000 טון של הצמח אמוניום סולפט, עם הצריכה השנתית 520,000 טונות של במטייבי ושל 85,100 טונות של הפחתת פחמן דו-חמצני.


"זה כיום דרך מצוינת לשימוש של במטייבי. אם נשתמש ייצור לבנים גבס במטייבי כל כך הרבה, פלט הוא 50 מיליון יואן, אם הם רוצים להשתמש בטכנולוגיה כדי לשבור, הפקת פלט אמוניום סולפט, סיד יכול להגיע יותר מ-400 מיליון יואן. לא את אותו רעיון, הטכנולוגיה שונים, במטייבי גדלה בערך פי כמעט 10. זה הכוח של הטכנולוגיה. אנו מפתחים במטייבי, בטח יש יתרונות לאורך זמן. "Haoming הוא אמר. לדבריו, כיום חלקיקים של אמוניום סולפט על מחיר בינלאומית הצליחה למכור עבור 300 דולר/טון.


טכניקה נוספת היא להשתמש במטייבי בהפקת חומצה גופרתית וליים. מובן כי טכנולוגיה זו היא להתייבשות של במטייבי על ידי בתרחיף במים, גבס נטול מים, הזן הכור calciner ההשעיה ייחודי עם ריקבון, תביא את הדלק מעורב גופרית דו-חמצנית למערכת חומצה גופרתית, שהושג דרך טיהור, טרנספורמציה, למשוך חומצה גופרתית. כיום, בהתאם בקורס טכני, wengfu בנו קיבולת הייצור השנתית של 5000 טון של ריקבון במטייבי, מכשיר החימום הטייס, באמצעות אופטימיזציה של פרמטרים בסיסיים, מספקים את הבסיס עבור ה תיעוש.


"במטייבי מכיל כמות גדולה של גופרית, מצד אחד יש למכרסם חזקה בגלל הצרה הגדולה חומצה, הביא כדי אחסון בזמן מצד, גופרית, ייצור דשן פוספט, מחסור של משאבים חיוניים, בכל שנה לייצור של אמוניום לייבוא מיליוני טונות של גופרית. ובמיוחד בשנים האחרונות, מחירים גבוהים עבור גופרית, מהווה נטל כלכלי כבד על מפעלים לבין המדינה. לכן, אם פירוק החומצה של במטייבי, זה באמת דבר מועיל. "Haoming הוא אמר. כתב למדו כי, ב-2010, wengfu השקיעה 430 מיליון יואן על סט חדש של ציוד, הפקת גופרתי מן במטייבי, צורכת 1.5 מיליון טונות של זרחן גבס כדי לייצר-600 אלף טון של חומצה גופרתית.


הקבוצה Wengfu באמצעות פירוק כימי של במטייבי משמש חקר במטייבי בהפקת חומצה גופרתית, סידן קרביד השלישי. הטכנולוגיה היא על-ידי הוספת סוכן צמצום, תגובת פירוק תנור קשת המשוקע, שחרור גופרית דיאוקסיד, הן סיד, סיד וחומרים פחמן שהושג לאחר התגובה של סידן קרביד, סידן קרביד. סידן קרביד הוא חשוב חומרי גלם כימיים, הביקוש השנתי המקומי הנוכחי של-10 מיליון טון, מחיר 5000 יואן/טון, כך השתמש במטייבי כדי לייצר חומצה גופרתית סידן קרביד הטבות כלכליות הן משמעותיות.


בנוסף, השימוש של אשלגן גופרתי הפקה של במטייבי wengfu בוחנת דרך חשיבה חדשה. לפי שהוא Haoming הציג לפני הממלכה המאוחדת, יפן, הודו, ברית המועצות לשעבר הייתה ייצור גבס זרחן אשלגן סולפט, שיטת המרה אשלגן כלורי נלמדת, בוחנת את העקרונות תהליך פרמטרים. באמצעות שיטה זו, ניצול של במטייבי יכול להיות עד 65% ~ 70%, כדי להפיק אשלגן סולפט הוא דשן איכותי, ו את לוואי אמוניום כלוריד, סידן פחמתי יכול להתבצע גם חומרי גלם דשן ומלט. בינתיים, הייצור של צריכת אנרגיה נמוכה, השקעה נמוכה, אין כמעט "שלושה פסולת", ללא קשר מנקודת מבט כלכלית וסביבתית ראויים לקידום.


Wengfu קבוצת פקידים אמר לכתבים כי גבס זרחן wengfu הנוכחי המשמש הוא 63%, העולה על הרמות הנדרש על-ידי המדינה. Wengfu עצמו מתבקשים להיות מקווה בתקופה "12-חמש", הניצול של במטייבי ניתן להגיע 100%.


עם זאת, אמר לכתבים הוא Haoming, למרות הרבה משאבי כוח אדם והחומרים עבור מחקר וחקירה, כלכלי מחזירה גם הפך, אלא רק על הכוח שלהם הוא חלש מדי. לדעתו, ניצול מקיף של במטייבי צריך לצרף חשיבות המחלקות הרלבנטיות המדינה, המורכב מתאים מדע וטכנולוגיה מחקר משותף שנערך על ידי הפאנל, וקבעו בתעשייה מאמצים כדי לפתור בעיה זו.


"פיתוח מעגלית כלכלה, סביבה בריאה וכן לבנות כימי ירוק, הוא עסק, האחריות של יזם אחד. . זה אינסוף דברים טובים, אנו להתמיד עם זה, נעשה כמיטב יכולתנו. "Haoming הוא אמר.