שחור Panyu סדנת נתרן פוליסולפיד אמוניום סולפט בשר ומאכלי עיבוד שור פרסה

אמוניום unhairing להשרות נתרן גופרתי מי חמצן. הלבנת חומרי טעם אל דוכן בשוק בשר מבושל

Panyu, עובד שחור של המצפון גינו את החדשות לכתבים לפני הסדנה; רשויות אכיפת החוק נמצאו מוחרם וכבשו מאות קילוגרמים של מזון

פשוט אוכל מבושל אוזני חזיר מאכל, מוזיקת סווינג, אוקס, גיד בשר, מה רבים מבני הציבור טוב, אבל מאחורי זו טבילה טעים, דרך כימיקלים רעילים, אתה מעז ליהנות? לאחרונה, הסדנה שחור קרקעי panyu, עבודה של העובד הדליפות אקספרס יומי חדש, חושף את התהליך של מנות קרות HIV. הוא אמר את זה, החל משנת 2008, מספר גדול של סוג זה של HIV זרימה מנות קרות לשוק בשר פאן יו. בעוד במהלך ביקורים ללא הודעה מספר רכש מקומי, אקראי מנהיג סיום המנה, זיהה סולפידים קטלני.

בלילה לפני אמש בשעה 11, איכות הפיקוח, ווי ג'יאן, התעשייה בעיר גואנגג'ואו, אכיפת החוק משותפת מסחר ו ובמחלקות לבטחון הציבור, לפעול לאכיפת במהלך הסדנא שחור, נקלע להשרות הנוזל לא ידוע האוזן, רגלי של חזיר, אחרים מאות קילוגרמים, כימיקלים רעילים, אך האנשים המעורבים לא נמצאו. בזמן הנוכחי, משותף רשויות אכיפת החוק לחקירה נוספת לתוך האירוע.

1, שבר הקצף שלוש-כימית רך, עסיסי

ילד חי עבד בגואנגג'ואו במשך שנים (לא שמו האמיתי), shiqiao, מחוז Panyu, ממוקם במרכז מזרח והצמתים, במשך יותר מ-10 מ' מהעבודה גשר כביש Panyu לעיבוד שחור סדנת בשר מתחת לאדמה. לצפות הבוס קנה את האוזן, חזיר, בשר, אחרי כביש של כימיקלים רעילים לאחר ההשרייה ואז שלח לשוק הבשר על ידי מחירים גבוהים סטול, בסופו של דבר נכנס לטבלאות של אנשים.

"המצפון, אתה לא רוצה את אלה מזוהמים וירקות אחרים." חי אמר למרות שהוא התפטר מהעבודה סדנת שחור, אבל עדיין בחרה דליפות לתקשורת. כדי להדגים מזעזע רעילים מבושלות בתהליך הכנת מזון, חי במיוחד הביא הסדנה שחור קבוצה של כימיקלים רעילים.

"עם מים באמצעות סודיום סולפיד, כל השערות על הבשר את." חי אמר, קצת אבקה שחורה של נתרן גופרתי, ויש במקום להמיס רק שליש מים בדליים, מנוער לפתע נפלטת חנק ריח חריף של שיעול. לאחר מכן, האי יש שלוש אוזניים פרה כהה, שעיר, ספוג בתמיסה נתרן גופרתי לאחר תקופה של זמן, חי על מגפי גומי כדי להיות צעד אחד קדימה על החותמת, "(NAS) מהווה בסיס חזק, מרכך שיער, צא החוצה."

לאחר שלושה מובילים להסרת שיער, ממוקמת ב ריח חריף מאוד של אמוניום סולפט פתרון להשרות. "ההשפעה של אמוניום היא כי הידוק זקיק השיער על בשר, בשר הופך להיות חלק". חי אמר כי הפעולה האחרונה היא שהחברה המובילה בתחום תעשייתי מימן על-חמצני (הידוע בכינויו מימן על-חמצני) להשרות משפיע חזק הלבנה של מימן על-חמצני כסוכן חמצון חזק.

לאחר כשעה בסך של הכימיקלים שלוש, המנהיג מלוכלך שלושת רק כדי להיוולד, הופך לבן וחלק, ואז בישל דוכני אוכל בטעמים, מבושלות שיכולים להשלח לשוק בשר למכירה.

2, לבצע ביקורים ללא הודעה מוקדמת סדנת שחור מוסתר בתוך חווה בקר

דרך נקודת האוקיינוס, 29 באוגוסט בשעה 6 בשעות אחר הצהריים, עיתונאים חקירות שבאתר נמצאו הסדנא שחור מוסתר בחוות הבקר, פרה זבל סביב הסדנה שחור על גדותיו, ננעלה. סדנת שחור עבור סכום של ארבע פעולות, בנוסף לחדר עם שתי נשים בחוץ תוחלת החיים של הפה, ופעולות אחרות נעולות. כתבים הגיע לסדנה שחור פחות מדקה לאחר מכן, צג 3 האיש הופיע למסיבת עיתונאים, כתבים היה צריך למצוא תירוץ כדי לעזוב.

חי אמר כי זה הוא ענף רווחי, מנהיג בעלויות רק שני יואן, לאחר טיפול כימי יכול להימכר לאחד שש או שבע, ברגע הלוגן יכול למכור במשך יותר מ 10 קילו של מחירים גבוהים. ". אז הם זהירים מאוד, לראות את החקירה הנגדית מגיע זר" חי אמר כי הסדנא שחור החל בשעה שמונה או תשע כל לילה, נוריד. לך מוקדם בבוקר, יום Niu, החזירים הרגליים, עושה יותר מ 300 קילוגרמים של מוצרים רעילים, יש יותר מ 1000 יואן הכנסה לכל יום. משנת 2008 ואילך, מספר גדול של שחור Panyu, סדנת לעבד זרימת מוצר לשוק בשר יותר.

3, מבחן מנהיג מעדנייה זוהה גופרית דו-חמצנית

לאחר מכן, מרגישים Zhong Cun, Panyu, שושלת צ'ינג הוא שוק בשר, כגון מזון מבושל דוכנים לרכוש באופן אקראי מספר שור אוכל. נבדק על ידי האוקיינוס, החברה המובילה בתחום עיבוד שיטות ועל הדרך הוא מדגים כמו נואר. כדי לאשר את התצוגה של חי, עיתונאי עם מנהיג מנהיגים קנה חי המיוצרים הגיע למחלקת האוניברסיטה הטכנולוגית של סין הדרומי של בדיקות מזון ומצא כי שני המנהיגים נמצאה כמות זהה של גופרית דו-חמצנית שאריות. המפקחים אמרה של גופרית דו-חמצנית בבטן כדי טופס מימן גופרתי, מימן גופרתי הוא רעלן עצבי חזקה, קטלני.

4, חוקרים את החומרים 27 לטבול בתמיסה של הכימיה

אמש בשעה עשר בבוקר, חי לאחר הדו ח לחוגים הממשלה הרלוונטיים, אקספרס הכתבת ליווי הלשכה גואנגג'ואו איכות, פיקוח טכני, הממשל, המסחר והתעשייה, רחובות מקומיים המשטרה הגיע לסדנה שחור, אבל שער נעול כעת מספר פעולות ופעילויות לא ראיתי דרך הדלת שם.

אתמול בלילה 11:10, חוק משותפת אנשי אכיפת מאושר, אחרי מכריח פתח את הדלת כדי להיכנס לזירה, מצא הבית נטוש, אבל להכות הצחנה. מוערמים בבית על פני יותר מ- 20 חביות פלסטיק כחול עבור התעשייה הכימית, מהם 20 חבית גדולה יש מספר פרות, חזירים האוזניים, פרסות, הגידים ומרכיבים אחרים בפתרון כימי להשרות בשקוף, כמה מרכיבים היה חשוך ומסריח, נמשך זבובים רבים. גם השאיר מספר שימושים בזירת האירוע, המזוהה כ- 27.5% בדרגה טכנית מימן על-חמצני פתרון ואבקת אמוניום סולפט.

יותר מ- 10 דקות מאוחר יותר, אכיפת החוק למצוא מבצע חדר המתחפש חדר במעונות, שנתפסו יותר מ 7 חביות לספוג את החומרים, כמו גם 50 ק ג ו- 100 ק ג של אמוניום סולפט עם אבקת סודיום סולפיד. התקפים של נתרן גופרתי, אמוניום סולפט על העטיפה, המסור הכתב הזה היו בבירור עם אזהרות "אוכל אסור".

"הם הפועלים ללא רישיון, שניתן לאפיין מאורות תת קרקעי שחור, אבל החומרים האלה הם רעילים, גם צריך בדיקה נוספת." הלשכה העירוני של איכות ושל פיקוח טכני, אכיפת החוק אחד אמר, כי האנשים הרלוונטיים המעורבים חסרים, להמשיך לחקור את המקרה הרבה יותר קשה. בשעה 2 אתמול, חוק אכיפת חשפו את המרכיבים עם מים במשקל שני טון, מרכיבים, משקל נטו של עד מאות קילוגרמים, למעט דגימות לבדיקה, אבל שאר החומרים יתמקד סילוק לא מזיק.

שוק ביקורים

דוכן בודדים בעלי הודה לתוך התבשיל זול

אקספרס חדשות אתמול, הכתבת ביקרה יש, מחוז יואקסיו, Tong Xia ו פו דונג, ומצא המותג אבן בכפר, ואת חבר כפר הכביש ספורט שוק בשר גדול מספר, כל שוק בשר הביתה נמצאים יש אוזן חזיר הבקר נמכר בית שני, ולאחר פרסה, בישלה אוכל המסמך הפה, למרות דוכן רוב הם אמרו אלה חומר מזון הם ממפעל משותפת רשמית בשר , אבל גם דוכן בודדים הודה נרכש יו רחוב אדם פרטי, כי בשר פרטיים רחוב של המחיר נמוך כמה.

"(מרכיבים אלו) כאשר טובין מטופלות היטב, כמו יצרנים, אנחנו לא יודעים על." השוק הסיטוני של בשר טונג תחת בעלי דוכן מזון מבושל אמר, הוא קלע יותר מ 20 מדי יום יותר מבושלים על פרות וחזירים האוזניים שלהם, נמכר היטב, שלושה או בשעה ארבע אחר הצהריים לפני שהם יאזלו.