צבע ציפוי אמוניום סולפט 21% חנקן 24 %S

מידע בסיסי
 • מס ' דגם:צבע פרטנית

 • סוג פרסום:מהיר

 • תו כימיים:חומצה כימית

 • סוג:דשן כימי

 • מפרט:21 %N

 • סיווג:דשנים חנקן

 • זיהום על אדמת:חומצה פיזיולוגיים

 • הופעה:פרטנית

 • סימן מסחרי:QingZhouHuaShun

 • מוצא:שאנדונג, סין

 • תיאור המוצר

. אמוניום סולפט 21% חנקן Caprolactam כיתה

חבילת שק 50 ק ג,

הופעה:קריסטל לבן, לבן פרטנית

מקור, חומר טרי, לא מן התעשייה פסולת מזיקים לא חומר תוכן

מי אנחנו?
QingZhouHuaShun אגרו מדעי החברה, אנו מספקים טכנולוגיה ופתרונות עבור הלקוחות ומשתמשי קצה. . יש לנו יותר מ- 7 שנות ניסיון, צוות מקצועי. המוצרים והשירותים שלנו ממוקמים בהעליון, אנחנו לא רודפים אחרי את הזול ביותר או מפואר, רק מספקים הכי valuble מוצרים ושירות. אך מה אנו מספקים לא רק מוצרים.

מה אנו מספקים?

1 פתרונות מלאים עבור חקלאים, כיום שלנו מוצר טווח כיסוי חומרי הדברה, קטמין, דשנים, חומרי גלם andamp; לסיים את המוצרים, אגרו מכונת וכלים, אנחנו עדיין תמשיך לגדול, delveoping, בעתיד הקרוב שאנו מספקים יותר עבור הלקוחות שלנו.

2 מבוסס על customerand #39; s דרישות, אנו יכולים להתאים ניסוח מיוחדות andamp; מוצרים מיוחדים עבור שוק היעד של הלקוחות שלנו, ודא כי רק לקוח שלנו יש את המוצרים או ניסוחים, להשוות בין מוצרים דומים, שלנו יהיה יעיל יותר, valuble ו popluar יותר.

3 טכנולוגיה andamp; פתרונות תמיכה, אנחנו לא רק לפתור את המוצר, ייצור, איכות ניסוח הבעיה, אנחנו גם לתת לך עצה כיצד להשתמש, להשתמש מה, לתקן שימוש וכיו.

4 תמיכה שוק, agrochemical שלא אוהבים אחרים בתעשייה, את הייחוד שלו, ההרשמה היא עביר המחסומים, עופרת לקוחות רבים לעצור שם. אבל עכשיו לקוח שלנו לא צריך לדאוג לגבי זה, בתחילת שנת שיתוף פעולה אנו יכולים לספק מסמכים כדי לסייע ללקוחות שלנו להעביר את הרישום (למען האמת אנחנו לא יכולים לספק את כל המסמכים לרישום, אבל רובם בסדר). אבל מה נעשה הרבה יותר מזה, לאחר שיתוף פעולה אנו יכולים לשלוח כמות גדולה מדגם חינם אל משתמש הקצה, ואז הם יכולים לנסות את המוצרים שלנו, כדי לסייע למשתמש הקצה לדעת שלנו מוצרים חדשים, מתנות קידום מכירות, מוצרי פרסום, עבור לקוחות VIP, יש לנו תמיכה יותר, לדוגמה יש לנו הנחה במזומן. שיתוף הפעולה שלנו בחוזקה יאוגד ביחד

5.Cusomerand #39; s המותג מקובל, שאנו מספקים עיצוב אריזה ייחודית לפגוש customerand שונים #39; s דרישות.

6 מחלקת לוגיסטיקה עצמאית, לאשר את המשלוח שלנו, יעיל, מהיר, בטוח, בזמן.

מדוע לבחור בנו?
אנחנו לא מייצר שום דבר ישירות, ייצור כל זה במיקור חוץ למפעל
אך אנו לא רק פשוט סבל...
ייתכן שתחשוב, כי המחיר שלנו יהיה אין יתרון? הרבה יותר גבוה מאשר אחרים???
התשובה שלי יעשו הכל יותר ברור

אנחנו donand #39; t להשקיע צמח ישירות, שיהפוך את המוצר שלנו הרבה פחות השקעה קבועה עלות ההקצאה, אנחנו רק משלמים עמלה קטנה, השווה ל מפעל traditonal, עלות שלנו נמוך בהרבה מאשר אותם.
אנו לא מייצרים, אבל כל חומר גלם שנקנה לעצמנו, שותפות שנים רבות, אחרות תנאים טובים יותר, לדוגמה, התשלום טוב יותר, אנחנו תמיד יכול להשיג איכות טובה יותר של חומרי גלם מחיר יותר טוב, כי לא כמו אלה תאגיד גדול יש לנו לחץ כספי גדול.
בינתיים, אנחנו לשלוט בהכל חומרי גלם, ייצור, בדיקה עד תחבורה, ודא כי המוצר הנכון, תקן איכות, נכונות הכמות נמסר ללקוחות שלנו.
עשיר בשוק experience.eg,if אתה נמצא בקשר עסקי דשן, נוכל להגיד לך מתי זה הזמן הטוב ביותר כדי לרכוש, אנחנו יודעים מתי היא נקודת נמוכה כאשר היא נקודת השיא, לחסוך לכם הרבה כסף, אתה יכול לעשות יותר רווח, בנוסף לטכנולוגיה, מקצוע את זה הסיבה החשובה ביותר #39; s למה אנחנו קיימים, כפי metioned לעיל , אנחנו יכולים להתאים אישית ולתת ייעוץ מקצועי.
אנו משלבים חברת המסחר המסורתי, במפעל, #39; היתרון של לשרת אותך. אתה תרגיש שונה.

שותף ושוק.
השוק שלנו: אירופה (רוסיה, אוקראינה), Soth מזרח אסיה, המזרח התיכון, אפריקה, דרום אמריקה.
שותף: אנחנו מחפשים שותף משוק המטרה שלנו מי יכול לקבל את הרעיון שלנו ואת העקרון.
אנו מקווים השותף שלנו. מה שאנחנו מתמקדים אגרוכימיה, מספקים יותר מוצרים ופתרונות עבור farmets, כל זה מבוסס על שיתוף פעולה לטווח ארוך, אנחנו מקווים שנוכל לגדול ביחד.

אם אתה רוצה שותף מסין, נשתמש פעולה כדי להוכיח לך את זה, אנחנו יכולים להיות שלך הכי אמין השותף והחבר בסין.

מוזמן לפנות Ms.Summer

אתר אינטרנט:http://www.chinaammoniumsulfate.com

Tel:86-0536 15621420172-3299000