אמוניום סולפט בשוק ממשיכה לחזק?

"בשבועיים האחרונים, המקומי אמוניום סולפט שוק לדרך סבב של מחיר בום," ווי יו, מנתח מידע, אמר לכתבים, "זה גם שווקים בהתבסס על בשבעה בחודש שעבר רקע של עצרת רציונלי. סוחרים מטבלים תחת מלאי חומרי גלם, קולה מפעלים מסרבים לצטט באמריקה הלטינית, המזרח הרחוק, צפונה של שוק אמוניום סולפט יש נסקה 80 ~ 100 יואן/טון, קצב הגידול לא הפסיקה. עקב דשן סחורות יצרני חומרי גלם הוא מוגבל, אבל השוק החורף עומד להתחיל, רק צריך להתקיים, רוב אמוניום סולפט מפעלים כאלה עדיין בשוק ש-outlook ממשיך להסתכל, עכשיו משלוח ההתלהבות נשארה גבוהה. ”


בצד ההיצע ממשיך לרדת


Zhanwei אמר תנורים קוקאין-כיתה אמוניום סולפט, החוצה כיתה caprolactam אמוניום סולפט אמוניום סולפט תשואות שמיים גדולים יותר. כיום תנורים קוקאין רמת אמוניום סולפט שוק אספקת נפח מופחת בהדרגה, עקב השנה סין כלכלי למטה לחץ גדול יותר, פלדה היצע וביקוש סתירות מוגברת, פלדה מחיר השוק נפל, הפסדים מילס, ייצור סין מילס בחודש שעבר יותר, קולה צריך צמצום נפח, נפל מחיר קולה המשיך, הנוכחי מפעל הקיוק רבים עצמאית בקולה מחיר המכירה ליישר נפל שיה, בהמשך הגבלת המבוטח כוונה משופרת , תנורים קוקאין רמת אמוניום סולפט יש ממשיך מופחת של מאי. Caprolactam תחת נפט המשיכו לזלוג בעתיד הקרוב, יצרני לאבד תמיכה, בשילוב עם מכירות המסכן, חומרי גלם, מלאי גבוהה, יצרן של caprolactam הפסדים להרחיב עוד יותר התקנים אולי נאלץ להפסיק את הייצור, כיתה caprolactam אמוניום סולפט בשוק ההיצע יקטן בהתאם. הידוק של מחירים במשפחה העלה, אמוניום סולפט הוא עדיין דיון שטח.


דרישה לא טוב


ב-7 בנובמבר, ייצור דשן המורכב פוספט המקומי ריכוז גבוה ה-16 בכנס שנערך בשיאן. לפני המפגש, דשן יצרני רוב מחכים לסוף כנס Hou יכול יש מדיניות טובה הציג, אבל לפי יו מידע להבין, החל לאחרונה שוק לראות, דשן שוק עדיין לחכות-ולראות בעיקר, להתמודד עם חומרי גלם שוק חלש, וחקלאות (000061, של היחידה) עיכוב יצרני דשן מחיר נמוך, ומכירות חקלאים התלהבות וקשה, שתילה מופחת, סדרת בעיה, לא דיווח מחיר חורף, סוחר התראה בודדת שיה , אז דשן יצרנים בשוק החורף השנה אינה היא שורית, על אמוניום סולפט רכש התלהבות במידה רבה קירור.


בשוק הפסקת נפילה ואת הריבאונד בעתיד הקרוב, יצרנים של קבלת חיובי יותר אמוניום סולפט, אמוניום סולפט בהונאן חוביי, המחירים באזור ג'יאנגשי עלה במקצת, אבל הביקוש הוא מוגבל, מתקשים להשפיע על השוק הלאומי.


בנוסף, הנמל בעתיד הקרוב לדון המסכן יצוא טרנזקציה בודדת מוגבלת חדשה אמוניום סולפט שוק משיכה בלתי אפשריים


יצרנים חזקים מסרבים


Zhanwei אמר כרגע מלאי המפעל אמוניום סולפט רוב זה לא הרבה, לחפש חומרי גלם פעילים יצרני מסרבים המנטליות חזקה וסחורות. בנוסף, שלה דשן המורכב של מגף חורף עדיין מקווה צריכה לתמוך, השוק Outlook ממשיך לעלות. אבל ההזמנה הנוכחית של הסוחרים להמשיך המלאי אינה מועילה מאוד, יצרני להמשיך להגדיל את נפח המסחר ירד, כמו עליית מחירי, יצפו סוחרים בכל משלוחי גבוהה, המשיכו לכסות את פוזיציות השורט היה לא סביר.


מתוך אלה לראות נקודות, אמוניום סולפט השווקים עדיין למלא את החלל, אך תחת דרישות האחסון אין, רק אמוניום סולפט מחירי השוק נתמך על ידי בביקושים חלש. חקר מקרה של שאנדונג שוק, והמחירים-570 ~ יואן 600/טון. ניתוח המידע יו את הגל הזה על הצד החיובי של השוק נשאר 20 ~ 30 יואן/טון, אז הבא אמוניום סולפט השוק ממשיך מטורף, אף אחד לא משלם על זה, תראה לספקים כל משלוח גבוהה בבוא הזמן.