. אמוניום סולפט לתוך המסלול המהיר ארבעה

בשנים האחרונות, אמוניום סולפט התעשייה בסין מתפתח במהירות. בהתאם לסטטיסטיקות חלקיות, בשנת 2013 תעשיית הקיוק, caprolactam, כוח אמוניה הכולל תהליך של desulfurization ואת ייצור אמוניום סולפט הגיעה יותר מ-6 מיליון טון, יותר מ 48% בשנה הקודמת. כפי פלט ממשיכה להרחיב, בקצב של שינוי, שדרוג, אמוניום סולפט התעשייה כיום יש ארבע תכונות מצטיינים, נכנסה איכות מהיר צמיחה, פלט צמיחה מהירה, העברת אזור מהר, מחזור של ערוצי "ארבע".

שדרוג איכות

שין למד מאגודת סין תעשיית הקיוק, אמוניום סולפט הוא בעיקר מ הקיוק מפעלים בסין בשנים קודמות לפני 2012, 50% אחוז של היצור הכולל. יחסית נמוך איכות של המוצרים שלהם, סחורה אפילו עם ריח רע, צבע קונספט, דשן תוכן ונמוך, יישום, לסבול השפעה מסוימת על היצוא. כדאי כיתה caprolactam אמוניום סולפט ייוצאו ויישומים high-end המוקד ו שולי הרווח עם מוצרי קוקה-קולה יש פער גדול.

מושפע, ארגונים מקומיים הקיוק כדי לענות על הצרכים של השוק, להגביר את האינטנסיביות של מחקר ופיתוח, ולשפר כל הזמן ברמה הטכנולוגית שלנו. עכשיו קולה מפעלים של שאנדונג, חביי אחרים פריצת דרך של טכניקות, איכות המוצר גדל באופן משמעותי והחל היצוא להגדיל. יתר על כן, בשנים האחרונות עם העלייה של פרוייקט חדש caprolactam, תוצר לוואי אמוניום סולפט הייצור גם גדלה באופן משמעותי.

פלט מהיר צמיחה

על פי דשן חנקני של סין תעשיית שיוך הסטטיסטיקה מראה כי בשנת 2009, אמוניום סולפט הייצור, קיבולת של 3 מיליון טון, 2.8 מיליון טון, בהתאמה. בשנת 2013, הפלט הלאומית של יותר מ- 6 מיליון טון של אמוניום סולפט, בעיקר של קוקאין, caprolactam, כוח אמוניה desulphurization, התעשייה הכימית שפכים, תשואות גידול של 114% מעל 4 שנים, ייצור, מכירות יש כבר גדל במהירות.

"בגלל המכירות המצב של caprolactam הוא טוב מאוד, רוב היבוא של caprolactam בסין, לפני כמה שנים המדינה לתמוך כדי לענות על הביקוש המקומי, יצרני באופן פעיל בפרוייקט ההרחבה." מומחה תעשייתי אמר לכתבים.

העברת אזור

כתבים למדו דרך החקירה של הארגון לפני 2013, לכבוש את הייצור המקומי של אמוניום סולפט 80% כלבת, caprolactam של שתי תעשיות הגדולות, בעיקר באזור הדרום. עם תהליך מואץ של פיתוח בצפון מערב סין, מצפון־מערב אמוניום סולפט להעברת מגמה.

על פי דיווחים, בגלל הייצור הראשי באזורים של דרום אפריקה לייצור של אמוניום סולפט מפעלים של חומרי גלם, אספקת חומרי גלם ותחבורה נוחה יותר, בהתאם לגודל של כדור הארץ הנדיר במתחם אזורים דשן, הפקה, ויוצרים אספקה-הייצור-מכירות (כולל ייצוא) שרשרת ארוכה.

שוק מהיר

Datang hexigten בינלאומי של מונגוליה הפנימית פחם-גז בע מ החברה אמוניום סולפט הציג מנהל מכירות ליו Jie, השלים עכשיו או בניית פרויקט עתידי הייצור תחת של אמוניום סולפט הוא גדול, רוב הפרויקט עם תפוקה שנתית של 400,000 טון או יותר, נתון למגבלות של לוגיסטיקה ו תחבורה, חברות תומכים הקמת הרכבת ערוץ תחבורה. פלט בפרט שינג'יאנג אמוניום סולפט הריכוז או להפצה הבסיס המוקדש הפיתוח, בתחבורה הרכבת והכביש המהיר מזרח סין, סין המרכזית של יציאות עבור מהיר-המעבר. קרוב יציאת עסקים, בניין אדים, הובלה ימית, דפוסי התחבורה המשולב התפתח, לא רק כדי לצמצם עלויות הלוגיסטיקה, הוא להבין את קצב מהיר לוגיסטיקה מחזור קרן.