. אמוניום סולפט: טוב 3 יכול לפוצץ חימום לתעשייה?

מאז יולי מאוחר, אמוניום סולפט שוק מוטציות, במקום המגמה העולה הראשונים שמחצית השנה נפל לתוך, במיוחד מחירי בתחומים מקומיים כגון הביי, שאנש'י, ירידות הגבוהה של עד מאה. זה גם הוביל דאגה חזק בתעשייה המגמות אמוניום סולפט במחצית השנייה. דשן, נדיר earth, דרישת שוק הייצוא של שלושה ראשי חיובי אמוניום סולפט, יכול לשים אמוניום סולפט התעשייה למסלול?

חקלאות חדשות להגברת הביקוש

הצריכה הרבה של דשן הוא אמוניום סולפט. על פי נתונים סטטיסטיים חלקיים, על אלפי מפעלים לייצור דשן המורכב בסין, יותר מ-32 מיליון טונות של הייצור השנתי. בעיקר במחוזות שאנדונג, ג'יאנגסו, הוביי, הא-נאן. בשנים האחרונות, עם עלייתה של פחם, שאנש'י, שינג'יאנג, מונגוליה הפנימית, ליאונינג, מחוזות אחרים כדי לבנות ולשים לתוך פעולה מספר מפעלים דשן כימי, הביקוש אמוניום סולפט גדל במהירות והפך הכוח העיקרי הצריכה המקומי אמוניום.

לדברי החברה הנאן של חברת גיזוז. הפחם במחוז הנאן, מטען ייצור, במהלך התהליך מורכב דשן, חוזק ודחוס סיבוב כדי לשפר מפזרים את גרגרי הדשן, יבש נטען כדי להפחית את תהליך הייצור, כדי להוסיף 0.05 טון טונות של דשן המורכב אמוניום סולפט, יותר משמש בייצור של גופרית דשן אמוניום סולפט, אמוניום סולפט 1.5 מיליון טון בשנה זו דרישה. בנוסף חלק של היישום הישיר של חנקן דשן, אמוניום סולפט דשן הביקוש התעשייה בשנת 2015 בסין צפוי לעלות 2 מיליון טון.

בשנת 2015, שיעורי המס השנתי של חובה ייצוא מאוחד n ו- p. היישום של מדיניות זו, תורמת ולשיפור דשן מחירי הייצוא כרכים. Datang קה הצ'י מנהל העסקים של חברת הפחם-גז מונגוליה הפנימית ליו מאמין דשן כימי קידום הייצוא של אמוניום סולפט יהוו את הבסיס של טוב.

"לפי החישובים שלנו, דשן כימי ייצוא מחוץ לעונה בתקופה של השנה הוא קטן מאוד, לכן, תעריפי הייצוא חנקן וזרחן פחתו באופן משמעותי מהשנה הקודמת, במיוחד בשנים האחרונות בהקשר הבינלאומי של צמיחה יציבה בביקוש דשן, דשן היצוא צפויים להמשיך לצמוח בסין, זה ימשוך גם אמוניום סולפט התעשייה שחזור." צ'י קה Datang ב מונגוליה הפנימית פחם-גז חברה מנהלת ליו ג'יאה אמר.

ראשית, באמצע השנה במפורש, בהקשר של האטה כלכלית כדי להמשיך חיזוק החקלאות כבסיס, הקידום של הכנסה האיכרים בהתמדה, הגדלת ייצור מזון, הרחבת אקרים. על בסיס זה, לחזק את ממשל אקולוגית חקלאית, קידום של דשן ביו-אורגנית, מתן הגנה בסיסית הביקוש דשן המשיכה לגדול. עם הארץ "לאורך הדרך" אסטרטגיה המיושמת באמצעות פלט רב-ממדי ההון, טכנולוגיה, מוצרים, לקדם תעשיית של סין דשן כימי בשווקים הבינלאומיים כדי לשפר את התחרותיות בשוק הבינלאומי, ובכך נוספת הייצוא הקלות קיבולת הייצור העודף המקומי, נסיעה עקיף הדרישה מסיבית של אמוניום סולפט עוזר תעשיית לאסוף עוד כוח מרכזי בעתיד.

ייצוא צמיחה, כבה הקרס

לפי נתוני המכס, המקומי אמוניום סולפט ייצוא צמיחה בשנים האחרונות. גופרת אמון 2013 מייצאת 2.833 מיליון טון, 49% הייצור המקומי הכולל של 2014 המקומי אמוניום סולפט היצוא הסתכם 4.155 מיליון טון, היוו יותר מ 59% הייצור המקומי, 10% לעומת השנה הקודמת. על פי הסטטיסטיקה, 5 חודשים לפני גופרת אמון 2015 מייצא יותר 2.27 מיליון טון, היקף הייצוא הצפוי השנה צפוי תעלה על 5 מיליון טון, שוב גדל באופן משמעותי.

אמוניום סולפט ייצור וייצוא הפך מצב הכוח העולמי בסין, במיוחד בשוק ממלא תפקיד דומיננטי באזור. מ טורקיה ו דרום-מזרח אסיה משוב מידע יבואנים ויצואנים הראה כי אמוניום הבינלאומי מחירי השוק של שנג צ'י השנה, מחיר השוק הבינלאומי יותר הוא תמיד גבוה יותר מאשר 10% במשקי בית ולהישאר היצוא למגמת צמיחה יציבה במחצית השנייה, אשר נמצא ההאטה הכלכלית המקומית והבינלאומית השנה, גופרת אמון בשוק המקומי יכול להמשיך לאסוף את אחת הסיבות העיקריות.

Fuqing מן הבדיקה, בידוד הלשכה נמסר כי המפעלים הראשונים של ייצוא אמוניום סולפט מחוז פוג'יין ברבעון הראשון של השנה חן Yiu לונג יציאה 129 ימים, 75,900 טון, 10.128 מיליון דולר הערך של אצוות, שניהם חרגת היצוא הכולל של השנה שעברה.

Yingkou, ליאונינג, יצואן אמר היצוא של אמוניום ב- 3 השנים האחרונות, צמיחה שנתית של יותר מ-10%. בינתיים, הביקוש מדינות להגביל את היצוא של ענף התעשייה נדיר earth, ירד צמיחה חדה ביצוא ירידה בביקושים לתעשיית נדיר earth השתנה רה, התבנית של היצוא של דשנים, טרויקה תומך בשוק. באדמה נדיר התעשייה צריכה לדחות אבל גם המחירים high-end המשיך לרדת, מחיר השוק המקומי של ייצוא הסימון. לדוגמה לראות יציאה של חלק גדול נומינלי יצרן מוגברת מחירים בקרוב יופיע הרים ביבשת, 3 ~ בחודש מאי השנה בנוסף גורמי עונתיות של צמיחת הביקושים המקומיים, יציאות של מספר הזמנות גדולות העלייה המהירה של השוק תרם התפקיד של הרמת יותר מ 44%, ועליות כמעט שנתיים. בשנה זו תהיה הנורמה, תעשיית לאסוף יותר מושפעת הייצוא.

העסקה נדיר earth נהיגה מחירים

באפריל השנה, משרד האוצר הוציא תעריף המכס עמלה של מועצת המדינה לגבי ההתאמה של היצוא התעריף הודעה, הודיעה כי מ- 1 במאי כדי להרים את כדורי ארץ נדירים, טונגסטן, מוליבדן ומוצרים אחרים של ייצוא חובות. בעולם הגדול המפיק ויצואן של כדורי ארץ נדירים במקרה של סין, re ביטול בתעריפים חשיבות טבעי. בינתיים, הצרכנים של הארגון נדירים כמו אמוניום סולפט רי ה ניו דיל גם הביא אמוניום סולפט פלוס אמוניום הקיימת צריכה שינוי דפוס תפקיד מכריע.

הנתונים מראה כי במחצית הראשונה של השנה, ניהול מיכסת ייצוא של סין נדיר earth, ההתאוששות הכלכלית של ארצות הברית, גורמים רבים אחרים, מפיק השולט מונגוליה הפנימית נדיר earth של סין מייצאת געשו, מיוצאים 2663.8 טונות של כדורי ארץ נדירים, גידול של 36.5%. ארצות הברית, יפן, אחרים המדינות כמות נדיר earth גידול היצוא ליפן של כדור הארץ הנדיר לייצוא גדלה בכ-130%.

בייצוא נדיר earth בוטלו חובות, ב-14 במאי, משרד קרקעות ומשאבים שהוצאו האינדקס 2015 שליטה של החוק הכרייה הכולל נדיר earth. התצוגה מעגלית בשנת 2015, נדיר earth הכרייה (נדיר earth תחמוצות REO) הכרייה מדדי סה כ כמות השליטה שהם 105,000 טון, ללא שינוי מ 2014, גבוהה יותר מאשר ב- 2013, האינדקס סך של 11,000 טון.

בהקשר זה, אנליסטים אמר מדד הכרייה בשנה שעברה את אותו מספר, ולא לבטל את התעריפים ולייצא מכסות על היצוא נדיר earth במידה מסוימת. אבל בטווח הארוך, שחרור על המדינה את השליטה מדד הכרייה נדיר earth, להטות לארגון גדול נדיר earth. סין נדיר earth ההפרדה קיבולת נמצא כעת ממוקש בצבירות או תוכנית הייצור פעיל 5 ~ 8 פעמים. על מנת להגן על משאבים ועל הסביבה, פתיחות יישום מדיניות ובקרה תוכנית.

מובן זה של כדור הארץ הנדיר בסין יש שני צפון-דרום, כריית מינרלים נדירים בצפון נדרש לא אמוניום סולפט, באזורים דרום ו כבד נדיר earth, מרוכזת בעיקר ג'יאנגשי, גואנג-דונג, גואנגשי, הונאן, סיצ'ואן, הוביי, נדיר earth הכרייה בעזרת אמוניום סולפט כחומר גלם, כריית ייצור 1 טון מטרי של עפרות נדיר earth הוא בערך 5 טון של אמוניום סולפט , גבוה כ 8 טון. כריית צריך להשתמש אמוניום סולפט בסביבות 150,000 טון בשנה.

על פי יודעי דבר, אמוניום סולפט יש שלוש דרישות השוק, כולל דשן, וייצוא של כדורי ארץ נדירים. מן המספר המוחלט של כדורי ארץ נדירים חשבונות לפחות, הכולל דרישה הוא פחות מ 10%, אבל ההשפעה על אמוניום סולפט מחירים הגדול. 2011 אמוניום סולפט מחירים, אחת הסיבות חשוב הוא מונע על ידי הדרישה. שוק נדיר earth 2011 חם מאוד, מחירים פנה פעמים רבות במהלך השנה, לוקח אש גופרית שוק, אליו פעם להגיע גבוה חדש של אמוניום סולפט החוזה מחיר 1800 יואן/טון. אמוניום סולפט מחירים פגע רשומות חדשות, רוכשים נדיר earth יצרנים. לכן, אין להכחיש כי גידול הייצור העתידי תתמוך אמוניום סולפט התעשייה כדי לאסוף גדול פלוס פקטור.

מומחים מעריכים כי הדרישה תעשיית 2015 אמוניום סולפט צפוי יעלה על 1.2 מיליון טון, אמנם לא בהיקף של הגדול ביותר בשנים קודמות, אך השוק צפוי להגדיל את השפעתו מינוף. . אמוניום סולפט חומרים נדירים, על עלות נתח קטן, high-end במחירים יכולים להעביר את מחיר השוק הממוצע של אמוניום סולפט, ולכן מחיר בתעשיית מונחה למנף ב אמוניום סולפט תעשייה צפויה הגברה, גידול קטן של עליית מחיר מונע הביקוש, אמוניום סולפט התעשייה מתוך השפל שלה השנה יהיה גם לשחק תפקיד משמעותי לחיזוק.

המחירים צפויים להקליט גבוה

אמוניום סולפט מחירים בהמשך השנה, כי יש עדיין 400,000 טון בשנת תוצר לוואי אמוניום סולפט השניה של כיתה caprolactam חצי עשוי להכניס מבצע כמה גורמים לא בטוח קיימים, כגון שוק המניות, הבדלי ההשקפות על העתיד של תעשיית, אך רוב האנשים נשארים אופטימיים לגבי העתיד.