. אמוניום סולפט: היזהרו בסיכון גבוה

נכון ל-9 באוקטובר, מחיר השוק המקומי אמוניום סולפט עלה עד 580 ~ 640 טריליון יואן (t מחיר, אותו למטה), או 7% אחוז ומעלה, בעלי חלק המגמה באזור. זה מאז ספטמבר מאז תחילת הסיבוב רציפה של ראלי. סוף הדשן הסתיו, החורף עדיין לא התחיל, החלו ההבדלים בענף. על פי כתבת חדשות התעשייה הכימית סין, היום הלאומי אחרי סוחרים התמקדו רכש הגיע לסיומו, רוב היצרנים במצב של מלאי נמוכה. להגדיל בצו במורד הזרם, יצרני רודף הכוונה חזק מאוד. ותיקי אמר את האחרונות גדול הייצוא תלויי, עלולה לגרום חוסר הוודאות גדל, בשילוב עם ההתאוששות של הביקושים המקומיים הוא עדיין לא להפעיל כוח, סוחרים של גורמים שליליים כגון המלאי יהיה יותר לקיחת רווח יהיה בעתיד גבוהה אמוניום סולפט. עם זאת בשל מוגבלת הנוכחי מוצרים סחירים, גבוהה ולא סביר ליפול בחדות, תוך כדי המסחר כרכים בלי הגברה, והם לא יופיעו שוב העלייה החדה בחודש מאי.

ייצוא התלות להגביר את הוודאות גדול

על פי הסטטיסטיקה, אוגוסט הסינית היצוא של אמוניום סולפט ל 544,400 טון, רוז 85.4%, עלייה של 115.2%. בעוד תרגילי סדר, כפול רקע, מפעלים לייצור וייצור מוגבלת, ייצור וספטמבר משולב ב גרמה אספקת חזק, אשר מופעלת בספטמבר הראשית מניע ההפגנה הזאת רציפה.

לפי סוחר אמר ג ' יאנגסו בחודש ספטמבר, רוב המקורות לתוך המחסן סוחרים, ואת תוכניות ביצוא באוקטובר, ייצוא צפוי לחרוג 600,000 טון, יותר מ-85% סה כ הייצור המקומי. פעם התוכנית ייצוא כתנאי מתוזמנת, עבור אספקת המטבע המקומי שלו יישאר חזק, אשר הוא הגורם העיקרי תמיכה של השוק יישאר גבוה.

עם זאת, בשל שיעור הייצוא גדול פלט במשקי בית, לאחר השינוי דיסק חיצוני או שירותי הסעה אל הנמל, הביקוש וגורמים אחרים תופעות לוואי, יגרום השפעה עצומה על שוק המקומי, אשר הוא מודאג גבוהה בתעשיית יהפוך אחת הסיבות העיקריות. לכן, תשומת לב של אמוניום סולפט מייצאת החודש, היזהרו בסיכון גבוה.

השחזור לא ייאלצו בביקושים גבוהים המשיכו בעליה התנגדות

מובן כי התאוששות תעשיית דשן מאז 1 בספטמבר עם ערך המע, הנתמך על-ידי עולה עולה, יצרנים, סוחרים בסוף אוגוסט כדי למנוע את העלויות הנוספות, מול אמוניום סולפט מחירים פעיל ההוראות. דשן מפעל בתחילת ספטמבר החל למשוך את הצעות המחיר, אז המפעל אמוניום סולפט בספטמבר שנשלחו הן בעיקר הזמנות מוקדם. בזמן שהיית תחת ההשפעה של מע"מ מורכבים, העולה בשוק ערך הטרנזקציה התכווצה, אך דורשים באוקטובר ייצוא ההזמנות, דשן חברות במחיר עולה לאחר הסינגל זה לא הרבה, סוחרים לפצות על ההתלהבות המסכן יחיד, יצרן הספינה קצת לחץ.

שאנדונג, אנחווי וחברות אחרות דשן אמר על ידי בסוף הסתיו דשן, היה חורף לא להשפיע עכשיו עומס אינה גבוהה. בעוד תעשיית הנוכחי לא השיגו שיעור הניתוחים, אז אוקטובר שוק ביקוש תמיכה חלשה יחסית.

לכתב אחר למדו מתוך caprolactam עסקים באוקטובר ולאחר קיבולת חדשה בשוק. אם גדל ההיצע של אמוניום סולפט, העתיד להמשיך לעלות וויל גם טופס התנגדות מסוימת, הסבירות גבוהה, נדיף.

סוחרים מניות יהיה יותר ממוקד המשלוח יהיה רע

כתבים ליאונינג, שאנדונג, סוחרים אחרים מקומות למדו, סוחרים בנמל-מציגים משמעותית המלאי, בעיקר לייצא את ההזמנות באוקטובר, כמה חברות דשן. לפי התכנית מניות רכישה גדולה סוחרים סביר לעת עתה. עסקאות בשוק יצרני להתרחש מחירים גבוהים וסוחרים התנגד זמן, תיקו קצר, בשוק המקומי מופיעים גם לאורך בידול.

כמו חלקים של שאנדונג, שאנשי יש סימנים של חולשה בשוק, והוא נמכר היטב בצפון-מזרח, המחיר הוא המשרד. בעיקר עקב מזג האוויר, החורף הוא עדיין קצת זמן משם בדרום, אין תוכניות רכישה רצינית, החלה מוקדם מצפון־מזרח היו תוכניות חורף, שמוביל חמים וקרים בידול בשוק האזורי. אבל היציאה מן המצב המלאי הנוכחי, מניות אלה, אם הם יכולים לייצא בהצלחה, יהיו בלי לחץ בשוק המקומי, בעוד היצוא חלש, חד-כיווני להתרכז משלוחים מהיבשת עלול להכות את השוק, שמוביל שוק שיאים, אשר נמצא כעת הגורם העיקרי של שוק התראה.

צפיות: הפוטנציאל של הפחתת לחץ בשוק

שאנדונג הונג ye כימי שם מחלקת ניתוח עסקי הקבוצה: מורכב של תופעת לוואי של caprolactam, אמוניום סולפט כנגזרת של צמח הקיוק, שבו ייצור אמוניום סולפט caprolactam ממוקד הייצור גם כן. עדכנית יותר caprolactam הייצור של התקנים חדשים, הקצב ההפעלה הכללית של פחות מ- 60%. שאנדונג Haili, סיבים כימיים בשי ג'יה ג'ואנג, Luxi כימי, Fangming שאנדונג caprolactam כימי אמוניום סולפט הפיק להתווכח על נתח גדול של השוק הצפוני. Fangming בשי ג'יה ג'ואנג, שאנדונג, המחירים כימי Luxi 700 ~ 720 (טון, זהה להלן) מיוצר במזומן; פחות שאנדונג Haili איכות, מחיר המפעל 670 ~ 700 יואן. תנורים קוקאין-כיתה אמוניום סולפט 680 ~ 700 במפעל שיאים באמצע ספטמבר עד 600 ~ יואן 620 באוקטובר 7, כיתה caprolactam אמוניום סולפט שנוצר במוחו של שוק לחץ, הלחץ מגמה בקושי להיות ממוזער.

ארגוני או מחיר מוזל

אנליסט שו ליג'ואן אמוניום סולפט: תחת השפעת מדיניות המס, דשן עונה מוקדם יותר מאשר אלו של חיטה השנה ועד סוף אוגוסט, ספטמבר, ניו דיל כמה, בעיקר כדי המשלוח. לאחר אמצע ספטמבר, הדשנים דשן ביתי לסיומו זבל ובסתיו, ארגון שיעור הניתוחים נפל בהתמדה, רכישות כהלכה ואיווה של אמוניום סולפט. למרות כמה סוחרים העלאת מחירים, אבל הביקוש נמוך לא להפעיל כוח, אמוניום סולפט שוק חולשה נעלמים. לפני החגים הלאומיים, הכוונה לפעולות במורד הזרם נמוך, הרכש של אור. מדור נקה מלאי והכוונה קולה ומפעלים כמה ברור, תנו הפעילים הספינה. לפני האווירה רע מלא עם שוק אמוניום סולפט, ההאטה חלש מדוכא דרישה הנגרמת על ידי מחירים גבוהים. שאנדונג hualu-hengsheng הקיוק אמוניום סולפט מחירים 29 בספטמבר 20, אנו מציעים 500 יואן. ב-30 בספטמבר, החתול השחור תנורים קוקאין למטה 30 יואן, אנו מציעים 550 יואן. כמה המשלוח high-end ההזמנה. קצר טווח בשוק המקומי אמוניום סולפט או אוכלוסייה מוחלשת, שקיימת אפשרות כלשהי של מחיר.