. אמוניום סולפט: ליהנות יציבות סביבתית

ב-11 בדצמבר, אמוניום סולפט שוק האורווה. שאנש'י אמוניום נרחבת מחיר 500 ~ 550 יואן (t מחיר, אותו למטה), לעומת החודש הקודם, עולה 30 ~ 50. כיום, חורף האתחול, רכש דשן המורכב הצמח וחומרי גלם גם לא אידיאלי, שתנן, למגמה, אך כמו לאחד סוגים שונים של דשן חנקני אמוניום סולפט היה יציב יחסית, בגלל זה? הסקר מצא כי במאפיינים של אמוניום סולפט דשן, אך ייצורם, קיבולת, מחירים ועוד ניתנות בכפוף ההשפעה הסביבתית של מאפיין זה.

קיבולת ושמירה על איכות הסביבה

"ההפקה של סין היה קודם בשימוש אמוניה, חומצה גופרתית, אמוניום סולפט, אבל '12-5', עם ההאצה של לאומית להגנת הסביבה, חיסכון באנרגיה, צמצום פליטת, אחוז גדל והולך של תוצר לוואי אמוניום סולפט. הייצור המקומי של אמוניום סולפט תופעת לוואי של כמעט כולם באו בתעשיות אחרות, אז זה ניתן יהיה להתייחס אליו כאל תעשיות חברת הבת. תוצר לוואי של המקור העיקרי שלו עבור caprolactam, תנורים קוקאין צמח תוצר לוואי, לוואי של תחנות כוח, מפעלים כימיים המיוצרים ו חומצה cyanuric לוואי של חמש הקטגוריות, סך קיבולת הייצור השנתית של 12.5 מיליון טון. "שאנדונג-הונג טאו ליו-הניתוח קבוצה בתעשייה הכימית, אמר.

"על ידי 2012, אמוניום סולפט הייצור מגיע בעיקר מתעשיית הקיוק במדינה שלנו. Caprolactam תנורים קוקאין-כיתה, רמה, אחרים רמות, ו 52% ו-18% אמוניום סולפט הייצור. בשנים האחרונות, עם הביקוש הגובר ידידותי לסביבה, להמתקת, desulphurization הכימי של הכוח במספר כה גדול של בשפכי FGD נבנה נילווה אמוניום סולפט הייצור גדל, אז קולה כיתה, כיתה caprolactam קשקשים, רמות אחרות של היכולת 4:4:2. "אנליסטים טוענים.

מהתעשייה אמר, עם יותר ויותר קפדנית על איכות הסביבה, תחנות כוח, מפעל כימי desulfurization לוואי אמוניום סולפט קיבולת הייצור תמשיך לגדול.

מחירי קצה ידידותיים לסביבה

בשנת 2015, עם הגנה סביבתית מוגברת, הצלחתי לעבור את הקוקאין ירוק מפעלים סבל חמור יותר להשעות הייצור עבור תיקון כמה מפעלים קולה קטן נאלצו להפסיק את הייצור, לתעשייה מטלורגית, הנמכת הביקוש קולה, קולה תעשיות נאבקת פועל בייצור מוגבל. תנורים קוקאין-צמח שיעורי הפעלה של אמוניום רמות נמוכות יחסית, בעיקר מאוחר בחודשים אוגוסט לתחילת ספטמבר, חביי מפעלים הפועלים בקצב, סביב קוקאין רק 20% ~ 70% לתקופה של חצי חודש; 10-11 חודש, גדול תנורים קוקאין מפעלים הפועלים בשיעור של פחות מ- 85%. "קולה מפעלי ייצור, אמוניום סולפט, תפוקה נמוכה. כמו קולה מפעלים לשרוד קשה, כאשר יוצא ניתוק או הגבלת הייצור של הודעות בהמפעל הקיוק, אמוניום סולפט המחירים יעלו. "אנליסטים טוענים.

היצוא גדל בגלל איכות הסביבה

"המבנה הצריכה הוא הייצוא העיקרי של אמוניום, דשנים ומתכות. בלה מז'ור משמש ישירות, הבלטה, פרור, דשן בשימוש, ייצור דשן, קצת מנוצל ב טקסטיל, עור, רפואה וכדומה. בתור זרימה של דשן, אמוניום סולפט הוא גם נהנה מדיניות מסוימים מועדף של תעשיית דשן, כגון התעריף זיכיונות וכן הלאה; במונחים של ייבוא ייצוא מדיניות, אמוניום סולפט, מוצרים ידידותיים לסביבה ממכס יצוא, נתמך במידה רבה פיתוח התעשייה אמוניום סולפט. . אמוניום סולפט היצוא מיוצאים בעיקר בדרום מזרח אסיה ובאזורים אחרים הייצור המקומי גדל באופן משמעותי, הביקוש בשוק הבינלאומי, יצוא מוגבר. היצוא צפוי בשנת 2015 או את הייצור המקומי של 50% ~ 60%. יצוא במידה מסוימת, להקל על הניגוד בין היצע וביקוש ומחירים מנופח. "אנליסטים טוענים.

מ- 1 בדצמבר 2008, המדינה חלה מדיניות אפס-התעריף על אמוניום סולפט היצוא, הוא אחד מהמוצרים אפס-התעריף כמה מוצרים דשן כימי. . אמוניום סולפט ייצוא שומרת על גידול יציב בסין בשנים האחרונות, במיוחד בשנת 2015 אמוניום סולפט מייצאת מחירים רוז. על פי נתוני המכס, ינואר-אוקטובר, היצוא המצטברת של סין 4.1503 מיליון טונות של אמוניום חומצה גופרתית, למעלה מ- 3.2983 מיליון טון בשנת 2014 1 באוקטובר 852,000 טון, גידול של 25.83% ואמוניום ביצוא ינואר-אוקטובר השנה הממוצע מחיר $ 132, 126.33 מ $ 5.67 דולר בתקופה המקבילה אשתקד, או 4.49%.

ניתוח של התעשייה, אמוניום סולפט מרוויח מכל מוצרים ידידותיים לסביבה, מייצאת תמיכה מוגברת מן המדיניות הלאומית להגנת הסביבה בענף. . אמוניום סולפט ניתן מתוך שוק עצמאי של סוגים אחרים של שומן.